MYCS - Model Yacht Club Switzerland 
1. Swisscup Regatta Klasse Marblehead
Sa 09.03.2024 10:00 - 16:30
  • Ort
    Steckborn
1. Swisscup Regatta Klasse TenRater
So 10.03.2024 10:00 - 16:30
  • Ort
    Steckborn
1. Swisscup Regatta Klasse DF95
Sa 23.03.2024 10:00 - 16:30
  • Ort
    Tiefenbrunnen
1. Swisscup Regatta Klasse IOM
So 24.03.2024 10:00 - 16:30
  • Ort
    Tiefenbrunnen
2. Swisscup Regatta Klasse IOM
So 07.04.2024 10:00 - 16:30
  • Ort
    Martigny
2. Swisscup Regatta Klasse DF95
Sa 20.04.2024 10:00 -
So 21.04.2024 16:30
  • Ort
    Porto Ronco
2. Swisscup Regatta Klasse TenRater
Sa 04.05.2024 10:00 - 16:30
  • Ort
    Martigny
2. Swisscup Regatta Klasse Marblehead
So 05.05.2024 10:00 - 16:30
  • Ort
    Martigny
3. Swisscup Regatta Klasse DF95
So 26.05.2024 10:00 - 16:30
  • Ort
    Steckborn
3. Swisscup Regatta Klasse Marblehead
Sa 01.06.2024 10:00 - 16:30
  • Ort
    St-Blaise
3. Swisscup Regatta Klasse TenRater
Fr 14.06.2024 10:00 -
So 16.06.2024 16:30
  • Ort
    Schwarzsee
4. Swisscup Regatta Klasse DF95
Sa 29.06.2024 10:00 -
So 30.06.2024 16:30
  • Ort
    Martigny
European Nations Cup Marblehead
Sa 06.07.2024 10:00 -
Mo 08.07.2024 16:30
  • Ort
    St. Moritz
3. Swisscup + NATIONAL Regatta Klasse IOM
Sa 20.07.2024 10:00 -
So 21.07.2024 16:30
  • Ort
    Martigny
5. Swisscup Regatta Klasse DF95
Sa 27.07.2024 10:00 -
So 28.07.2024 16:30
  • Ort
    Martigny
4. Swisscup Regatta Klasse Marblehead
Sa 24.08.2024 10:00 -
So 25.08.2024 16:30
  • Ort
    Lenzerheide
4. Swisscup Regatta Klasse TenRater
Mo 26.08.2024 10:00 -
Mi 28.08.2024 16:30
  • Ort
    Lenzerheide
4. Swisscup Regatta Klasse IOM
Sa 31.08.2024 10:00 -
So 01.09.2024 16:30
  • Ort
    Lenzerheide
NATIONAL Regatta Klasse DF95
Sa 14.09.2024 10:00 -
So 15.09.2024 16:30
  • Ort
    Martigny
5. Swisscup Regatta Klasse IOM
Sa 28.09.2024 10:00 - 16:30
  • Ort
    Brunnen
5. Swisscup Regatta Klasse TenRater
So 29.09.2024 10:00 - 16:30
  • Ort
    Brunnen
5. Swisscup Regatta Klasse Marblehead
Sa 05.10.2024 10:00 - 16:30
  • Ort
    St-Blaise
6. Swisscup Regatta Klasse DF95
So 06.10.2024 10:00 - 16:30
  • Ort
    St-Blaise
6. Swisscup Regatta Klasse IOM
Sa 26.10.2024 10:00 - 16:30
  • Ort
    Sihlsee
6. Swisscup Regatta Klasse Marblehead
Sa 09.11.2024 10:00 - 16:30
  • Ort
    Melano
6. Swisscup Regatta Klasse TenRater
So 10.11.2024 10:00 - 16:30
  • Ort
    Melano